Par Familylab globālo organizāciju  

Familylab profesionāļi un vecāki strādā kopā, lai saprastu, kā transformēt emocionālo mīlestību un attiecību saistības mīlošā izturēšanās veidā.

  • Ar semināru, darba grupu, simpoziju, tiešsaistes lapu, grāmatu, rakstu un filmu palīdzību   mūsu mērķis ir uzlabot psiho-sociālo veselību un labklājību šodienas un rītdienas vecākiem un bērniem – piemēram, visdažādākajās ģimenēs, kuras vēlas radīt veselīgas attiecības starp pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem bez vardarbības un ļaunprātīgas izmantošanas.
  • Ar sabiedrības izglītību, dialogu, vērtību formulēšanu un informāciju par attiecināmiem zinātniskiem atklājumiem – mēs vēlamies ietekmēt ne tikai to, kā vīrieši un sievietes domā par ģimenes uzbūvi, bet arī izglītības darbinieku vērtības, attieksmi un izturēšanos silītēs, dārziņos, skolās, interešu un tālāk-izglītības iestādēs, lai veidotu optimālu vidi abpusējai sociālai, emocionālai, radošuma un akadēmiskai izaugsmei un mācīšanās procesam.

Mūsu vīzija ir ģimenes, institūcijas un sabiedrība, kurā ir daudz mazāk vardarbības, ļaunprātīgas izmantošanas, atkarības un novārtā pamestības; ir IEDVESMOTA un mobilizēta visa esošā labā griba, mīlestība un attiecību saistības ģimenēs, organizācijās kā arī sabiedrībā kopumā.

Familylab tādejādi pastāvīgi attīstās kā organizācija, vienmēr fokusējoties uz attiecībām starp cilvēkiem.

Mēs ticam, ka ir labāks veids kā audzināt un izglītot bērnus par autoritāra spēka pielietošanu vai demokrātiskas pieejas trikiem. Tā vietā mēs veidojam attiecības, kas bāzētas vērtībās: līdzvērtīga cieņa, autentiskums, integritāte un personīgā atbildība.

Familylab aktīvi atbalsta šodienas vecāku, izglītības darbinieku un bērnu veselību un labklājību ar semināriem, apmācībām un darba grupām. Mēs piedalāmies publiskajās diskusijās un politikas attīstībā ar mērķi radīt optimālu vidi abpusējam sociālam, emocionālam un akadēmiskam mācību procesam.

Ja vēlies vairāk informācijas vai būt priekšplānā šim aizraujošajam paradigmu maiņas procesam, skaties arī citu valstu mājaslapās, kur ir iespējams sarunāt lektoru, pierakstīties uz apmācību semināru, var nopirkt grāmatas, DVDs. Iedvesma pieejama arī rakstos, intervijās, jautājumi&atbildes un ģimeņu konsultāciju, koučinga sesiju stenogrammās.

Visi mūsu materiāli risina jautājumus, ar kuriem saskaras lielākā daļa ģimeņu un pedagogu. Materiāli ir viegli lasāmi un tajos ir daudz praktisku piemēru, kā veidot attiecības ar bērniem (un ne tikai) citādos veidos.